Firma Polarnik P.H.U. z Jeleniej Góry specjalizuje się w sprzedaży, montażu oraz serwisie klimatyzacji i wentylacji.  Głównie obsługujemy osoby prywatne, firmy i instytucje z  rejonu Dolnego Śląska.

Wentylacja  jest to cyrkulacja powietrza, z reguły pomiędzy pomieszczeniami a przestrzenią na zewnątrz. Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie lub zwierzęta, dopływające z zewnątrz powietrze zapewnia wymianę zużytego i zanieczyszczonego na świeże, niezbędne do oddychania oraz prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzeń zużywających powietrze. Jest to szczególnie ważne w sytuacji dodatkowych zanieczyszczeń, takich jak dym papierosowy, opary substancji chemicznych, pyły itp.

Doświadczenie (przeszło 25 letnie) i nieustanne wzbogacanie wiedzy z zakresu centrali wentylacyjnych pozwala nam rzetelnie i solidnie wykonywać każde zlecenie. Posiadamy uprawnienia i certyfikaty wiodących na rynku producentów urządzeń, które montujemy, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość usług.

Naszym Klientom oferujemy urządzenia najlepszych na rynku producentów. W sprzedaży posiadamy wyłącznie najwyższej jakości produkty. Zadowoleni z nich Klienci, to gwarancja dobrego wyboru.

Setki zrealizowanych centrali wentylacyjnych, na terenie powiatu jeleniogórskiego jak również powiatów ościennych, umożliwiło firmie Polarnik zdobyć zaufanie wielu Klientów. Każde nowy projekt  to dla nas wyzwanie, wyróżnienie i szansa na długoletnią  i owocną dla obydwu stron współpracę.

Dlatego też wciąż poszerzamy zakres swoich  usług i podnosimy kwalifikacje, aby móc spełniać  potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających  Klientów. Ze względu na niepowtarzalność instalacji wentylacyjnych, każdy projekt jest rozpatrywany i wyceniany indywidualnie.

Zobacz galerię: