Oferujemy  dobór, montaż oraz  serwis wszelkich urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,  jak również pomp ciepła. Firma „Polarnik  F.U.H. Roman Baranowski” zajmuje się montażem (w spo­sób do­kład­ny i es­te­tycz­ny)  ko­mór chłodniczych i mroźniczych. Zapewniamy fachową  obsługę urządzeń chłodniczych (lodówki, zamrażarki, kostkarki) oraz klimatyzacyjnych. Nasi serwisanci posiadają niezbędne uprawnienia do wykonywania napraw i konserwacji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą przedstawioną poniżej.

Agregaty

Agregat jest najważniejszą i najczęściej najdroższą częścią zespołu chłodniczego. Tylko prawidłowy dobór i fachowy montaż zapewni jego bezawaryjną pracę i optymalną żywotność. Pojedyncze agregaty i zestawy sprężarkowe tzw. POWER PACKI dobieramy w zależności od potrzeb i preferencji klienta.

W naszej ofercie znajdziecie państwo agregaty: ASPERA, BITZER, BOCK, BRISTOL, COPELAND, DANFOSS-MANEUROP, ELECTROLUX, FRASCOLD, LUNITE HERMETIQUE, PRESTCOLD

Chłodnice

Chłodnice proponowane przez nas do zestawów chłodniczych charakteryzują się wysoką jakością wykonania i długotrwałą, bezawaryjną pracą Specjalnie dla Państwa dobierzemy i zamontujemy odpowiednią chłodnicę biorąc pod uwagę zamierzoną temperaturę komory, wilgotność, jaką trzeba utrzymać w komorze, rodzaj produktów przechowywanych w pomieszczeniu, gabaryty urządzenia wymuszone często specyficznymi warunkami lokalowymi i inne parametry niezbędne do prawidłowej pracy urządzeń.

W naszej ofercie znajdziecie państwo chłodnice: ECO, FRIGA-BOHN, KUEBA, SIARCO, SEARLE i innych producentów.

Komory

Na życzenie klienta wykonujemy kompletne „pod klucz” komory wykonywane z płyt warstwowych wysokiej jakości rdzeniem styropianowym lub z pianki poliuretanowej.

Zarówno komory „plusowe” jak i pomieszczenia do głębokiego zamrażania produktów.

W zależności od potrzeb Waszą komorę wyposażymy w drzwi uchylne lub przesuwne dostosowane wymiarami i materiałem wykonania do wymogów pomieszczenia.

Meble

Dobór odpowiednich mebli chłodniczych przesądza często o powodzeniu placówki handlowej. Ich funkcjonalność i estetyka muszą iść w parze aby właściciel mógł przez długie lata cieszyć się bezawaryjną pracą i eksponować towar bez obawy o temperaturę ekspozycji.

W naszej ofercie znajdują się meble chłodnicze czołowych polskich producentów oraz znanych producentów europejskich:

  • ES-System,
  • Byfuch, Igloo,
  • Bolarus,
  • Cold,
  • Linde,
  • Costan.

To tylko część oferty handlowej w zakresie mebli chłodniczych. Ostateczny wybór zależy zawsze od przeznaczenia mebli i osobistych preferencji inwestora. Zapraszamy do kontaktu w sprawie ustalenia wszystkich parametrów, chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę.